Otázky a odpovědi

Jaký je rozdíl mezi meruňkovými jádry a B17 100mg tabletami, když je chci užívat jako pravenci? Je jedno lepší než druhé? Potřebuji brát obojí?

Dr. Krebs vždy doporučuje čistou formu vitamínu B17 (tj. meruňkové jádra) je lepší než rafinovaná forma, když jde o prevenci. Toto platí i v jiných potravinových terapiích např. u vitamínu C (grapefruit, pomeranč nebo citrón) je taky lepší než tablety. Rozdíl mezi těmito dvěma formama vitamínu B17 je ten, že tablety jsou pohodlnější metodou užívaní, jádra jsou nahořklá a tvrdá což nemusí některým lidem vyhovovat. Někomu vadí chuť, jiný má umělý chrup a kousat tvrdé jadérka může být velice obtížné. Mnoho lidí kombinuje užívání obou forem vitamínu.

 

Důležité:  Pacienti s rozvinutou rakovinou potřebují brát výšší dávky vitamínu B17. To by nebylo možné jen pojídáním jadérek, navíc jedení příliš velkého množství jadérek může vyvolávat nežadoucí účinky (např. plynnatost, podráždění žlučníku apod.).

Je vitamín B-17 vhodný pro všechny typy rakoviny?

Dr. Krebs říká, že „ano“. Rakovinné buňky mají všeobecně stejné znaky. Rakovinné buňky, bez ohledu na typ rakoviny, jsou známé jako Trophoblasty. Tyto buňky obsahují enzym zvaný Beta-glucosidase, taky známý jako nevázaný enzym. Když laetrile přejde do kontaktu s enzymy beta-glucosidase tak je rozdělen na dvě molekuly glukózy – jednu benzaldehyd a jednu hydrogen kyanid (HCN). Jen rakovinné buňky v těle obsahují enzymy beta-glucosidase. Zásadně platí, že  hydrogen kyanid (HCN) musí být v těle z laetrile vyroben! V leatrile se sám od sebe nemůže nikdy vytvořit, toto dokáže jen enzym beta-glucosidas a enzym beta-glucosidas obsahují jen rakovinné buňky a díky tomu se z laetryle uvolní hydrogen kyanid (HCN) a zničí rakovinné buňky bez ohledu zda se jedná o rakovinu kostí, plic, tlustého střeva atd.

Mám rakovinu, jak bych měl užívat vitamín B-17, jakou formou a jak dlouho?

Když máte rakovinu je velmi důležité co nejrychleji dostat do organizmu co možná nejvíce vitamínu B17 v co nejkratším čase“- Ernest T. Krebs, Jr.

 

Iniciační fáze I:

 

Amygdalin (vitamín B17) 6 gramů, intravenozně (nejefektivnější metoda se dvěma ampulkami přímo do žíly nebo katetru), jedenkrát denně po dobu 21 dní, nebo Amygdalin 3 gramy ( 6 x 500mg tablety), orálně v průběhu dne po dobu 21 dní.

 

Následná fáze II:

 

Amygdalin (vitamín B17) 2 gramy (4 x 500 mg tablety), orálně v průběhu dne následující tři měsíce, spolu s ostatními komponenty metabolické léčby.

 

Následná fáze III:

 

Ta závisí od výsledků fáze II, když nastala remise, tak ve fázi III stačí jen preventivní dávka 500 mg v průběhu prvního roku po ukončení fáze II  a po roku po ukončení fáze II jen 100 mg Amygdalinu orálně, jedenkrát denně.

 

Vitamín B17 je ve vodě rozpustný a netoxický. Je bezpečný jako cukr nebo voda a bezpečnější jako aspirin. Malé procento lidí pociťuje jistou nevolnost když užijí najednou vysoké dávky Vitamínu B17. To se stává i když užijete najednou velké množství cukru, soli nebo i vody. V takovém případě je vhodnější rozdělit vitamín B17 na více menších dávek za den. Když máte rakovinu, měli byste užívat 6 až 10 tablet 500 mg B17 za den po dobu prvních 21 až 30 dnů. Když  však pociťujete z této léčby nevolnost rozdělte si tablety na polovinu a berte je každou hodinu. Neberte tablety na lačno, ale pozor, ne abyste se každou hodinu nacpali k prasknutí, příliš mnoho jídla zatěžuje lymfatický systém, který potřebujeme k boji proti rakovině.

jak můžu aplikovat Vitamín B17 intravenózní formou?

Jakákoliv zdravotní sestřička nebo lékař může navštívit doma pacienta a aplikovat tuto formu vitamínu B17. Je to úplně bezpečné a netoxické. Při takovéto aplikaci se nevyskytují žádné vedlejší účinky. Poproste známou sestřičku nebo lékaře a nebo alespoň někoho kdo umí aplikovat injekce a to ještě dříve než si tuto formu terapie objednáte a zajistěte si tak jejich souhlas s pomocí při aplikaci, to abyste předešli pozdějším nedorozuměním.

 

 

 Pokud budete potřebovat více informací z OASIS of Hope Hospital v Playas de Tijuana, Mexico (10 minút jižně od San Diego, Kalifornia, USA) můžete navštívit web na https://www.oasisofhope.com,  nebo tel. UK 01702 480934

 

 

 Největší efekt laetrilu je možné dosáhnout, když je součástí výživové nebo metabolické terapie, která umožňuje taky užívání jiných vitamínů, enzymů a diety z které jsou vyloučené živočišné proteiny.

Je nějaké riziko při podávání vitamínu B17 v injekční formě? Jsem kvalifikovaný zdravotnický odborník, co riskuji aplikací vitamínu B17 svému blízkému?

Otázka by měla znít: jaké je riziko v případě nepodávání B17? Tato forma vitamínu B17 je bezpečná a netoxická. Cukr nebo voda jsou více toxické než vitamín B17 aplikovaný nitrožilně. Většina pacientů po této aplikaci popisuje pozitivní reakce, jako např. zvýšená radost ze života, optimističtější pohled na život, zvýšení chuti k jídlu, zvýšení hmotnosti, často obnovení přirozené barvy kůže, zredukovaní nebo vymizení bolesti v souvislosti s rakovinou a zápachu způsobeného rakovinou.

Mohu užívat vitamín B17 v průběhu chemoterapie nebo ozařování anebo, když jsem před operací?

Lékaři přes výživu se shodují, že vedle ortodoxní léčby je metabolická léčba nejen doporučována ale absolutně nevyhnutelná. Ortodoxní lékaři používají chemoterapii, ozařování a operaci ve snaze rakovinu léčit, avšak často zapříčiní poškození lidských orgánů a rozvrátí obranný mechanizmus pacienta.

 

Rakovina je chronická porucha metabolismu a musí být taky tak léčena. Problém ortodoxní léčby je v tom, že neléčí podstatu nemoci, ale její symptomy.

Naopak metabolická léčba je zaměřená na cílenou výživu, která stimuluje tělo v boji proti rakovině posílením imunitního systému. Naproti tomu se ptejte svého onkologa jaká, že je šance, že přežijete chemoterapii, ozařování nebo operaci, na kolik v případě, že to přežijete bude trvale poškozeno vaše tělo. Poproste ho o pravdivé statistiky o popis léků a jejich kontraindikacích, které budete užívat podle PDR  (Physician's Desk Reference),  máte přece právo to vědět a ke kvalifikovanému rozhodnutí o způsobu léčby to dokonce musíte vědět. Mnohdy totiž je ortodoxní léčba rakoviny horší než rakovina sama.

 

 Pokud jste po operaci nebo biopsii, kdy se rakovinné buňky oslabily je nutné brát vitamín B17 pro zničení zbývajících rakovinných buněk (viz The Truth About Surgeries and Biopsies na:

https://www.worldwithoutcancer.org.uk).

Vitamín B17 může jen pomoct, rozhodně neublíží.

 

 Zdroj:  *Clinical Oncology for Medical Students and Physicians, op. cit, pp.32 , 34

 *Spontaneous Regression of Cancer: The Metabolic Triumph of the Host!", op. cit.,pp. 136, 137.

Podstoupil jsem chemoterapii, ozařování i operaci. Může mi vitamín B17 ještě nějak pomoct?

Dr. Krebs říká, že ano a pamatujte: metabolická léčba Vitamínem B17 pomůže tělu bojovat proti rakovině velmi agresivně a to bez jakéhokoliv poškozenín a přitom ještě posiluje váš imunitní systém. Co však vitamín B17 neumí je oprava nenapravitelných poškození způsobených neúměrnou chemoterapií, ozařováním nebo rakovinou samotnou.

Kdokoliv vjakémkoliv stádiu rakoviny je vhodným kandidátem pro metabolickou léčbu.

Za jak dlouho uvidím výsledky? Jak dlouho potrvá než se mé tělo zbaví rakoviny?

Jsou dva typy výsledků, které se obyčejně pozorují při metabolické léčbě laetrilem:

- subjektivní

- objektivní

Subjektivní výsledky jsou vidět v zápětí po zahájení léčby. Patří k tomu snižení bolesti a s tím související snížení frekvence dávkování narkotik nebo sedativ, zvýšení chuti do života, zvýšení apetitu, zvýšení životní energie a výkonosti, zvýšení hmotnosti a pevnosti svalů.

Objektivní výsledky zahrnují zlepšení výsledků krevních rozborů a rozborů moči, zmenšení otoků, regenerace postižených tkání a celkovou regresi všech symptómů choroby.

Objektivní výsledky se dostaví od tří týdnů do 4 měsíců. Čas potřebný k dosažení maximálního účinku metabolické léčby je čtyři měsíce až jeden rok.

Celkově však samotné rakovinné buňky pociťují vliv léčby okamžitě. V některých případech jako je rakovina kostí nebo mozku je potřeba trochu více času na to, aby se vitamín B17 absorboval hlouběji do těla. Naopak rakovina kůže reaguje na léčbu nejrychleji, kdy již po jednom týdnu je mnohdy již viditelná změna a do tří týdnů u většiny těchto případů byla zaznamenána úplná regrese všech symptómů.

Překonal jsem rakovinu, jaká je doporučená udržující dávka vitamínu B17?

Podle Dr. Krebse na některé typy rakoviny je potřeba na to, aby byly pod kontrolou brát orálně 1g (1000 mg) vitamínu B17 denně.  Avšak někteří pacienti konstatují, že se cítí lépe a  bezpečněji, když berou denně 1,5 g (1500 mg) až 2 g (2000 mg) vitamínu B17. Ono totiž dávkování je do značné míry závislé na pacientových pocitech a jak se cítí silný a zda se u něho neprojevují příznaky nevolnosti z vysokých dávek vitamínu B17.

 

Abnormální stresové situace a stres obecně může u některých pacientů znovu spustit rakovinný proces. Toto by si měli hlavně uvědomovat pacienti, kteří mají rakovinu pod kontrolou a v tomto období patřičně dávky zvýšit.

 

Pokud je rakovina pod kontrolou více než dva roky a pacient má dobré výsledky, je aktivní, plný energie a síly, má negatívní CGH test moči, má dobré výsledky CT, MR, rengenu, tak je možné snížit dávkování na minimálně 500 mg vitamínu B17 denně.

Jaká je úspěšnost léčby mého typu rakoviny?

Úspěšnost léčby specifického typu rakoviny je zavislá od stupně rozšíření rakoviny a od poškození organizmu chmoterapií, ozařováním, operací nebo samotnou rakovinou. Každopádně vitamín B17 může jen více nebo méně pomoct, ale nemůže uškodit.

Pokud máte diagnostikovanou rakovinu je ideální začít ihned s metabolickou léčbou. Dr. Krebs potvrzuje 98% úspěšnost v léčbě rakoviny v ranním stádiu (primární nádor bez metastáz, pokud pacient nepodstoupil chemoterapii, ozařování nebo operaci)

V případě kdy pacient podstoupil chemoterapii, ozařování nebo operaci, tak délka léčby závisí na tom jak je rakovina rozšířena v těle a jak těžce je tělo zasaženo ortodoxní léčbou. V obou případech je nutné co nejrychleji zahájit vitamínovou léčbu B17-kou.

Pokud jste schopni jíst, udržet jídlo v sobě, močit a vyprázdňovat se a vaše tělesné funkce jsou normální, pak jste perfektní kandidát na metabolickou léčbu.

Proč je o B17 tak málo informací, pokud je tak "zázračná"?

MUDr. Dean Burk, dlouholetý ředitel NCI (národní institut pro výzkum rakoviny, USA), jeden z nejvýznamnějších odborníků v oblasti biochemie uvádí: „Během 45 let, které jsem věnoval studiu a výzkumu rakoviny, z toho téměř 33 let ve službách NCI s možností studia veškerých dostupných materiálů, týkajících se seriózního výzkumu laetrilu (B17), jsem se nesetkal s jediným vědeckým výsledkem, který by demonstroval zvýšenou toxicitu nebo jinou zdravotní závadnost tohoto Vitaminu. Protirakovinové účinky této látky byly nezvratně prokázány jak naší institucí, tak řadou dalších klinik po celé Americe i západním světě. Navzdory tvrzení odpůrců laetrilu z řad kartelů ovládajících trh se syntetickými léky prohlašuji, že Vitamin B17 je tou nejúčinnější látkou pro kontrolu rakoviny, se kterou jsem se za celou dobu své profesionální kariéry setkal. "(převzato z článku A. P. Křivánka: Svět bez rakoviny? Lži, mýty a neuvěřitelná fakta, Meduňka 3/2008)

 

zdroj: https://sdeleni.idnes.cz

 

Naše zdraví je pro nás podstatné - pro obchodníky se zdravím je to především kšeft. Alternativní řešení a tvrdý byznys nejdou moc dohromady již z principu.

Informace jsou důležité - a zdraví máme všichni jenom jedno.

Někde je jsem zahlédla v prodeji mletý B17 s příměsí hub. Není to lepší volba?

Osobně si myslím, že je rozhodně lepší si namlýt co vidím a mám tak pod kontrolou kvalitu i přesnou váhu. Cena těchto preparátů je výrazně vyšší, než cena jader. Namletá jádra pro svoji hořkost je možné kombinovat např.se sušenými meruňkami (zvýší účinek a zbrzdí hořkost) - nebo pro lepší podávání zamíchat do jogurtu.

Záznamy: 1 - 12 ze 12